تاریخ انتشار : یکشنبه 20 آذر 1401 - 21:48
168 بازدید
کد خبر : 206191

دانلود زیرنویس سریال The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 قهرمان داستان، شاهزاده وین، وارث فوق العاده توانا خانواده سلطنتی پادشاهی ناترا است. او به عنوان یک نابغه ستایش می شود و مورد علاقه شهروندان کشورش است. با این حال، در زیر نمای شاهزاده او یک نگرش خیانت آمیز نهفته

دانلود زیرنویس سریال The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 قهرمان داستان، شاهزاده وین، وارث فوق العاده توانا خانواده سلطنتی پادشاهی ناترا است. او به عنوان یک نابغه ستایش می شود و مورد علاقه شهروندان کشورش است. با این حال، در زیر نمای شاهزاده او یک نگرش خیانت آمیز نهفته است که می خواهد تمام وظایف خود را تا جایی که ممکن است نادیده بگیرد که معمولاً با دردی که دستیارش، نینیم به او تحمیل می کند، خاتمه می یابد. در طول انیمه، موارد متعددی وجود داشت که نشان می داد علاقه وین و نینیم به یکدیگر فراتر از دوست صمیمی است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 او دوست نزدیک و دستیار شخصی شاهزاده وین است که از اقلیت ستمدیده ای به نام فلام می آید. نینیم همچنین همراه با وین در آکادمی سلطنتی امپراتوری شرکت کرد. او از جنبه خیانت آمیز او آگاه است اما او را وادار می کند تا آنچه را که درست است انجام دهد زیرا می داند که او هوش، آینده نگری، سخت کوشی و قدرت رزمی برای نجات پادشاهی و هرکسی که او و او به آنها نزدیک است از نیروهای شیطانی دارد.

دانلود زیرنویس سریال راهنمای شاهزاده نابغه برای بالا بردن یک ملت از بدهی ۲۰۲۲ در حالی که او گفت که به دلیل تفاوت متمایز در موقعیت اجتماعی آنها هرگز نمی تواند با وین ازدواج کند، می توان دریافت که او عمیقاً برای اظهارات وین که “او قلب اوست” ارزش قائل است.
خواهر کوچکتر شاهزاده وین، پرنسس فالانیا، به این امید که در نهایت بتواند به برادر بزرگترش کمک کند علیرغم اینکه برادر بزرگترش هیچ ایرادی ندارد که بتواند آن را پر کند، در نهایت کمک کند. او سرانجام توانست این آرزو را در حادثه Mealtars برآورده کند. چون این فالانیا بود که موفقیت لازم را برای برادر بزرگترش فراهم کرد تا نقشه خود را برای گول زدن توطئه گران مخالفش سرهم بندی کند.

زیرنویس سریال The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 دومین شاهزاده خانم امپراتوری زمین. وقتی با وین و نینیم دوست شد، وقتی در آکادمی شرکت کردند، او وانمود کرد که لوا دختر یک اشراف روستایی است.

زیرنویس The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال راهنمای شاهزاده نابغه برای بالا بردن یک ملت از بدهی ۲۰۲۲ یکی از رهبران ارتش مقاومت پادشاهی ماردن پس از حمله کاوارین قصد داشت پادشاهی خود را پس بگیرد. او همچنین اولین و مسن ترین شاهزاده خانم به نام زنویا ماردن است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.