تاریخ انتشار : یکشنبه 6 آذر 1401 - 17:34
214 بازدید
کد خبر : 205399

دانلود زیرنویس فیلم The General 1926 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The General 1926 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The General 1926 زیرنویس فیلم ژنرال یک فیلم صامت آمریکایی محصول سال ۱۹۲۶ است که توسط United Artists منتشر شد. این فیلم از «تعقیب بزرگ لوکوموتیو» الهام گرفته شده بود، داستانی واقعی از رویدادی که در طول جنگ داخلی آمریکا رخ داد. این داستان از خاطرات ۱۸۸۹ The Great Locomotive Chase نوشته

دانلود زیرنویس فیلم The General 1926 زیرنویس فیلم ژنرال یک فیلم صامت آمریکایی محصول سال ۱۹۲۶ است که توسط United Artists منتشر شد. این فیلم از «تعقیب بزرگ لوکوموتیو» الهام گرفته شده بود، داستانی واقعی از رویدادی که در طول جنگ داخلی آمریکا رخ داد. این داستان از خاطرات ۱۸۸۹ The Great Locomotive Chase نوشته ویلیام پیتنگر اقتباس شده است. در این فیلم باستر کیتون که کارگردانی آن را به همراه کلاید بروکمن انجام داده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The General 1926 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The General 1926 هنگامی که مهندس قطار وسترن و آتلانتیک، جانی گری به ماریتا، جورجیا می رسد، از خانه آنابل لی، یکی از دو عشق زندگی اش، و دیگری لوکوموتیو او، ژنرال، دیدن می کند. خبر می رسد که جنگ داخلی آمریکا شروع شده است و برادر و پدر آنابل برای ثبت نام در ارتش کنفدراسیون عجله دارند. برای خشنود کردن آنابل، جانی عجله می‌کند تا در صف اول ثبت‌نام باشد، اما به دلیل اینکه به عنوان یک مهندس ارزشمندتر است، رد می‌شود، اگرچه این دلیل به او گفته نشده است. هنگام خروج، با پدر و برادر آنابل برخورد می‌کند، که به او اشاره می‌کنند تا در صف به آنها بپیوندد، اما او از آنجا دور می‌شود و این تصور را برای آنها ایجاد می‌کند که نمی‌خواهد به خدمت سربازی برود. آنابل به جانی اطلاع می دهد که تا زمانی که او در یونیفرم نباشد دیگر با او صحبت نخواهد کرد.

یک سال می گذرد و آنابل خبر زخمی شدن پدرش را دریافت می کند. او در W&ARR به شمال سفر می کند تا او را ببیند و ژنرال قطار را می کشد. هنگامی که توقف می کند، مسافران و خدمه برای یک وعده غذایی سریع بیدار می شوند. همانطور که قبلاً برنامه ریزی شده بود، جاسوسان اتحادیه به رهبری کاپیتان اندرسون از این فرصت برای سرقت قطار استفاده می کنند. هدف اندرسون این است که تمام پل‌های راه‌آهنی را که از آن‌ها عبور می‌کند، بسوزاند، بنابراین از تقویت و تامین مجدد ارتش کنفدراسیون جلوگیری می‌کند. آنابل که به یک ماشین چمدانی بازگشت، به صورت ناخواسته زندانی مهاجمان می شود.

دانلود زیرنویس فیلم ژنرال ۱۹۲۶ جانی قبل از رسیدن به ایستگاه در کینگستون، ابتدا پیاده، سپس با ماشین دستی و دوچرخه استخوان‌گردان تعقیب می‌کند. او به یگان ارتش در آنجا هشدار می دهد که سوار قطار دیگری می شود تا تعقیب کند و جانی در تگزاس لکوموتیو را هدایت می کند. با این حال، ماشین‌های تخت به موتور متصل نیستند و نیروها پشت سر می‌مانند. زمانی که جانی متوجه می شود که تنهاست، دیگر برای برگشتن خیلی دیر شده است.

زیرنویس فیلم The General 1926 - بلو سابتایتل

زیرنویس The General 1926 ماموران اتحادیه روش‌های مختلفی را برای تکان دادن تعقیب‌کننده‌شان امتحان می‌کنند، از جمله جدا کردن واگن عقب‌شان و انداختن خطوط راه‌آهن روی ریل. با ادامه تعقیب و گریز به سمت شمال، ارتش کنفدراسیون تنسی دستور عقب نشینی می یابد و ارتش شمالی در پی آن پیشروی می کند. جانی در نهایت متوجه می شود که او اکنون پشت خطوط اتحادیه است و هواپیماربایان می بینند که جانی تنها است. جانی تگزاس را متوقف می کند و به جنگل می دود تا پنهان شود، درست زمانی که یک باران در حال وقوع است.

هنگام شب، جانی از پنجره یک خانه بالا می رود تا مقداری غذا بدزدد، اما وقتی تعدادی از افسران اتحادیه وارد می شوند، زیر یک میز پنهان می شود. او نقشه آنها را برای حمله غافلگیرانه می شنود و اینکه پل رودخانه راک برای حمایت از قطارهای تدارکاتی آنها ضروری است. سپس می بیند که آنابل وارد شده است. او را به اتاقی تحت نگهبانی می برند در حالی که تصمیم می گیرند با او چه کنند. جانی موفق می شود هر دو نگهبان را ناک اوت کند و آنابل را آزاد کند. آنها به جنگل های بارانی فرار می کنند.

با پایان روز، جانی و آنابل خود را در نزدیکی ایستگاه راه آهن می بینند که در آن سربازان و تجهیزات اتحادیه برای حمله سازماندهی شده اند. با دیدن ژنرال، جانی نقشه ای برای هشدار دادن به جنوب طراحی می کند. جانی بعد از اینکه آنابل را مخفیانه روی یک ماشین جعبه‌ای می‌برد، موتور او را می‌دزدد. دو قطار اتحادیه، از جمله تگزاس، پس از این جفت حرکت کردند، در حالی که حمله اتحادیه آغاز شد. در یک معکوس از تعقیب و گریز اول، جانی اکنون باید تعقیب کنندگان خود را دفع کند. در نهایت، او آتشی را در پشت جنرال در مرکز پل رودخانه راک ایجاد می کند تا خط تامین مهم اتحادیه را قطع کند.

جانی با رسیدن به خطوط دوستانه به فرمانده کنفدراسیون در مورد حمله قریب الوقوع هشدار می دهد و نیروهای آنها به دیدار دشمن می شتابند. در همین حال، آنابل با پدرش که در حال نقاهت است، قرار می گیرد. تگزاس تعقیب کننده به سمت پل در حال سوختن می رود که فرو می ریزد. وقتی سربازان اتحادیه سعی می کنند از رودخانه عبور کنند، آتش کنفدراسیون آنها را به عقب می راند.

زیرنویس فیلم ژنرال ۱۹۲۶ پس از آن، جانی به لوکوموتیو خود باز می‌گردد تا افسر اتحادیه را پیدا کند که قبلاً در حال فرار از او ناک اوت کرده بود، اکنون به هوش آمده است. او افسر را اسیر می کند و توسط ژنرال کنفدراسیون دیده می شود. به عنوان پاداش شجاعت، او را ستوان می کنند و شمشیر افسر اسیر را به او می دهند.

در بازگشت به ژنرال با آنابل، او سعی می کند او را ببوسد، اما مجبور است بارها سلام سربازانی را که از کنارش می گذرند، برگرداند. جانی در نهایت از دست چپ خود برای در آغوش گرفتن آنابل استفاده می کند در حالی که از دست راست خود برای سلام دادن به سربازان عبوری استفاده می کند.

زیرنویس The General 1926 - بلو سابتایتل

زیرنویس ژنرال ۱۹۲۶ در سال ۱۹۵۳، نسخه جدیدی از فیلم توسط توزیع‌کننده و مجموعه‌دار ریموند روهاور ساخته شد که با یک مقدمه و موسیقی دوباره ویرایش شد. از سال ۲۰۱۳، این نسخه تحت حق چاپ است، زیرا روهاوئر در سال ۱۹۵۳ ثبت حق چاپ را ثبت کرد و آن را در سال ۱۹۸۳ تمدید کرد.

در سال ۱۹۸۷، کارل دیویس آهنگی برای این فیلم ساخت که بعداً با بازسازی ۴K فیلم در سال ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرفت. در سال ۲۰۱۶ یا ۲۰۱۷، یک موسیقی اصلی برای جشن گرفتن ۹۰مین سالگرد The General و پورتلند، تئاتر هالیوود اورگان سفارش داده شد. این فیلم متعاقباً به تور اورگان رفت. پس از نمایش آن در کوتیج گروو، رئیس آرشیو ملی فیلم، چاپ اصلی فیلم را برای تولید دی وی دی پیشنهاد کرد. در حال حاضر در حال تولید است و یک تور جهانی برای انتشار دی وی دی برنامه ریزی شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.